|

TREFA 19. 4. 2026

7 odvážlivců se s námi vypravilo na naši první výpravu. Vydali jsme se na střelnici v Orlové poměřit, kdo z nás má lepší mušku. Počasí nám i přes předpověď nakonec přálo a pěkně nám osvětlovalo terče. Vyzkoušeli jsme si toho mnoho – od střelby z malorážky přes klasické šipky až po stolní curling.

Naši soutěžící bojovali statečně, ale nakonec jim medailové pozice utekly. Ale určitě již teď pilně trénují na příští ročník.